• Polski
  • Angielski
  • Dansk
  • Niemiecki
Newsletter
Kategorie
Recenzje
Janet Funkia
Bardzo ładna sadzonka. Dobrze zapakowana bryła korzeniowa, o ..

Ocena: 5/5

Poradnik Uprawy Host
Poradnik
Kliknij aby pobrać 
poradnik uprawy host

Janet Funkia

20,00 zł

Kod: Janet
Doniczka:

Ilość:szt.

Zyskujesz 200 punktów Punkty programu lojalnościowego
Kupując produkty objęte programem lojalnościowym, zbierasz punkty, które możesz później wymienić na kupony rabatowe do wykorzystania w sklepie.
Opcja dostępna tylko dla klientów zarejestrowanych.

Mała/średnia. Osiąga wysokość 35-45 cm i szerokość ok. 80 cm. Można powiedzieć, że jest to mniejsza wersja hosty Gold Standard, ale ma znacznie większą skłonność do anomalii kolorystycznych. Np. na jednej roślinie liście mogą być żółte z cienkim zielonym marginesem, pół żółte pół zielone, całe zielone lub całe żółte. Może nam się też trafić egzemplarz bez tych anomalii i wtedy mamy mniejszą Gold Standart.  Wczesną wiosną liście są jasnozielone później zmieniają kolor na żółty aż do kremowobiałego (przy większym nasłonecznieniu) z zielonym marginesem. 

Liczba recenzji: 2

Paweł Kaźmierski

Data dodania: 22 August 2013

Bardzo ładna sadzonka. Dobrze zapakowana bryła korzeniowa, oznaczona nazwą odmiany. W kartonie bardzo dobrze zabezpieczona tak, że dotarła do mnie cała. Z czystym sumieniem polecam. Planuję kolejne zakupy kiedy tylko przygotuję cienistą rabatę dla tych piękności.

Ocena: 5/5

Jolanta Witak

Data dodania: 20 May 2010

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Otrzymałam piękną, zdrową sadzonkę, dokładnie to co zamówiłam. Wysyłka ekspresowa, doskonały kontakt ze sprzedawcą. Polecam.

Ocena: 5/5

Napisz recenzję
Klienci polecają również: