Podziękowania dla właścicieli szkółki za przemiłą obsługę i doradztwo. Mogłam porozmawiać o interesujących mnie odmianach funkii. Zawsze możliwy kontakt telefoniczny. Rośliny przyszły ekspresowo. Porządnie zapakowane, a rośliny dorodne, wyrośnięte. Pięknie już wybarwione tak, że na oko wiedziałam jaka to odmiana. PolecamOcena: 5/5