• Polski
  • Angielski
  • Dansk
  • Niemiecki
Newsletter
Kategorie
Recenzje
Stiletto Funkia
Hosty bardzo dobrze ukorzenione,wys-
tają już im kiełki:) Bard ..

Ocena: 5/5

Poradnik Uprawy Host
Poradnik
Kliknij aby pobrać 
poradnik uprawy host

Stiletto Funkia

12,00 zł

Twórca:
Krzyżówka:
Kwiat:
Pachnący:
Stanowisko:
Wielkość:
Wysokość:
Tempo wzrostu:

Ilość:szt.

Mini, osiąga średnicę 30cm i wysokość 15-25cm. Liście długie, lancetowate, płaskie, lekko błyszczące , zielone z wąską równą białą obwódką.Pofalowany brzeg liścia nasuwa skojarzenie z agawą, gdyby nie ten rozmiar. Lawendowofiolkowe kwiaty przypominają lilie, pojawiają się w lipcu na wysokich ulistnionych pędach kwiatostanowych. Doskonale nadaje się do pojemników [ pięknie wygląda na tle żwiru] i do ogródków skalnych. Dzięki rozłogom szybko się rozrasta.

Liczba recenzji: 4

Monika Kołataj

Data dodania: 21 kwietnia 2018

Sklep znalazłam przez przypadek. Jestem bardzo zadowolona, sadzonki przyszły idealnie zabezpieczone . Ogromny wybór. Na pewno tu wrócę nie raz. Dziękuję.

Ocena: 5/5

Anna Barcikowska

Data dodania: 05 kwietnia 2012

Hosty bardzo dobrze ukorzenione,wystają już im kiełki:) Bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu,bardzo szybki dowóz:)

Ocena: 5/5

Emilia Gogołkiewicz-Kołecka

Data dodania: 13 maja 2010

Wszystkim fanom funkii polecam zakup sadzonek właśnie TU!!! Super sprawna transakcja, sadzonki następnego dnia po złożeniu zamówienia, świetnie zabezpieczone i nie uszkodzone. PEŁNY PROFESJONALIZM!!! Co do sadzonek... pięknie wykształcone, zdrowe, z wilgotną bryłą korzeniową, całkiem sporych rozmiarów i ładnie wybarwione o wiele ładniejsze i zdrowsze niż w niejednym centrum ogrodniczym!!! POLECAM!!! Ocena CELUJĄCA!!!

Ocena: 5/5

Beata Kłosiewicz

Data dodania: 30 kwietnia 2010

W ciągu dwóch dni od zamówienia otrzymałam piękną sadzonkę, ze wspaniale wykształconymi liśćmi, pomimo naturalnej delikatności rośliny w najmniejszym stopniu nieuszkodzonymi. Gratuluję Zespołowi zarówno wspaniałego zbioru roślin jak i godnej podziwu organizacji.

Ocena: 5/5

Napisz recenzję
Klienci polecają również: