• Polski
  • Angielski
  • Dansk
  • Niemiecki
Newsletter
Kategorie
Recenzje
August Beauty Funkia
Wszystkim fanom funkii polecam zakup sadzonek właśnie TU!!! ..

Ocena: 5/5

Poradnik Uprawy Host
Poradnik
Kliknij aby pobrać 
poradnik uprawy host

August Beauty Funkia

12,00 zł

Twórca:
Sport:
Kwiat:
Pachnący:
Stanowisko:
Wielkość:
Wysokość:
Tempo wzrostu:

Ilość:szt.

Duża.  Szybkorosnąca  hosta wyprowadzona od Augusta Moona. Osiąga wysokość 55-60 cm i szerokość ok. 100cm. Liście zielone ze złotym marginesem. Najładniej wybarwia się w cienistych zakątkach ogrodu. Kwiaty jasnolawendowe.

Liczba recenzji: 5

PiotreK.

Data dodania: 01 maja 2022

Funkie i żurawki kupuję tylko u Pana Marca . Są zdrowe , z dużą bryłą korzeniową i znakomicie zabezpieczone do transportu . Szybka dostawa również jest tutaj warta wspomnienia . U Pana Marca można również dowiedzieć się praktycznie wszystkiego co dotyczy uprawy host i żurawek . Przemiła obsługa i zdrowe rośliny . Polecam .

Ocena: 5/5

Anna Niezabitowska

Data dodania: 08 sierpnia 2011

Polecam,sadzonki zdrowe,ładne ,profesjonalnie zapakowane,miły kontakt, expresowa wysyłka.Zakupy tutaj to sama przyjemność;)

Ocena: 5/5

JADWIGA KAMIŃSKA

Data dodania: 19 czerwca 2011

Sadzonki doszły bardzo szybko, dobrze zapakowane i zdrowe. Polecam!!!

Ocena: 5/5

Agnieszka Makara

Data dodania: 24 czerwca 2010

Bardzo polecam tego sprzedawcę. Przesyłka doszła bardzo szybko, sadzonki profesjonalnie zapakowane. Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru. Jak najwięcej takich sprzedających.

Ocena: 5/5

Emilia Gogołkiewicz-Kołecka

Data dodania: 13 maja 2010

Wszystkim fanom funkii polecam zakup sadzonek właśnie TU!!! Super sprawna transakcja, sadzonki następnego dnia po złożeniu zamówienia, świetnie zabezpieczone i nie uszkodzone. PEŁNY PROFESJONALIZM!!! Co do sadzonek... pięknie wykształcone, zdrowe, z wilgotną bryłą korzeniową, całkiem sporych rozmiarów i ładnie wybarwione o wiele ładniejsze i zdrowsze niż w niejednym centrum ogrodniczym!!! POLECAM!!! Ocena CELUJĄCA!!!

Ocena: 5/5

Napisz recenzję
Klienci polecają również: