• Polski
  • Angielski
  • Dansk
  • Niemiecki
Newsletter
Kategorie
Recenzje
Green Cups Funkia
Jestem zachwycony ,takiej ilości odmian nie widziałem nigdzi ..

Ocena: 5/5

Poradnik Uprawy Host
Poradnik
Kliknij aby pobrać 
poradnik uprawy host

Green Cups Funkia

18,00 zł

Twórca:
Sport:
Kwiat:
Pachnący:
Stanowisko:
Wielkość:
Wysokość:
Tempo wzrostu:

Ilość:szt.

Zyskujesz 180 punktów Punkty programu lojalnościowego
Kupując produkty objęte programem lojalnościowym, zbierasz punkty, które możesz później wymienić na kupony rabatowe do wykorzystania w sklepie.
Opcja dostępna tylko dla klientów zarejestrowanych.

.

Liczba recenzji: 2

Jerzy P.

Data dodania: 10 sierpnia 2020

Jestem zachwycony ,takiej ilości odmian nie widziałem nigdzie.Profesjonalna obsługa pana Andrzeja.Potrafił rozszyfrować moje hosty nn ze zdjęć ,Zakupiłem ok 30 odmian host ,sadzonki przepięknej urody.W następnym sezonie wrócę coś ciekawego zakupić.Polecam .

Ocena: 5/5

Anna KALINOWSKA

Data dodania: 02 października 2012

Hosta Green Cup, którą otrzymałąm dzisiaj wraz z kilkoma innymi funkiami po prostu urzeka swoim wdziękiem, świeżością soczystej zieleni i wyraźnie zalotnym kształtem liści. Kolor jest dokładnie taki sam, jak na fotografii. Cudo ! W sklepie Pana Andrzeja Marca zakupiłam już ponad 60 funkii i wszystkie zdrowo rosną, będąc największą ozdobą mojej działki. Intrygująca jest ich zmienność w czasie sezonu. Nawet nie przypuszczałam, że roślina może być tak ciekawa. Gorąco polecam ten sklep miłośnikom pięknych i niebanalnych roślin /oprócz funkii kupiłam tu również żurawki i liliowce, które budzą ciekawość moich sąsiadów/, którzy cenią sobie rzetelność i pełny profesjonalizm obsługi. Panie Andrzeju: tak trzymać !

Ocena: 5/5

Napisz recenzję
Klienci polecają również: